• 13 LIS 20

Testy poziomujące z języka obcego 2020r.

Szanowni Studenci aby przystąpić do testu poziomującego z języka obcego, należy zalogować się za pomocą swojego studenckiego emaila na nowej platformie e-learningowej (Zaloguj się za pomocą Office 365 US). Link do kursu znajdą Państwo poniżej.

Za pomocą ikonki globu mogą Państwo zmienić język obsługi platformy.

Poniżej podajemy klucz dostępu, który należy wpisać aby się zapisać na Testy poziomujące 2020. Po wpisaniu klucza dostępu, należy kliknąć przycisk Zapisz mnie.

Znajdą Państwo, poniżej informacji, testy z języków: angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i francuski.

Testy dostępne są od 20 listopada 2020r. od godziny 8:00

Informacje:

Link do kursu poziomującego:

Hasło dostępowe: Testy@ACKJ20

Jak wykonać test: Zapoznaj się z informacjami i wybierz odpowiedni test, z języka który chcesz studiować.

Jaki język wybrać na Teście: Zasadniczo Test należy zrobić z 1 języka obcego (najlepiej ten, którego chcesz się uczyć w ramach lektoratu)

Format Testu: Test składa się z 90 pytań, podane są 3 odpowiedzi A,B,C; tylko jedna odpowiedź jest poprawna, jeżeli przerwiesz test lub nie uzyskasz oczekiwanego wyniku przy pierwszym podejściu, możesz podejść jeszcze raz. Możliwe są 2 podejścia do testu. Pod uwagę brany jest najwyższy wynik.

Czas wykonania Testu: Masz 45 min. na zaznaczenie odpowiedzi, w ramach jednego podejścia. Można wracać do odpowiedzi by je edytować przed zatwierdzeniem ostatecznie testu.

Kryteria Punktacji / Wyniki:

(0-33%) – poziom A1,
    (34%-66%) – poziom A2,
    (67%-100%) – poziom B1

W razie problemów merytorycznych zapraszamy do kontaktu z ACKJ:

Anna Maksymiuk
    Roksana Burdziak
    ackj@univ.szczecin.pl
    tel. 91 444 38 14/ 38 10 (w godz. 9:00-14:00 pon. – pt.)

W razie problemów z logowaniem lub funkcjonowaniem platformy zapraszamy do kontaktu z UCI:

Konrad Mielko
    konrad.mielko@usz.edu.pl
    Tel. 91 444 10 57 (w godz. 8:00-14:00 pon. – pt.)
    (ze względu na wykonywane obowiązki, w razie braku kontaktu telefonicznego, proszę o email lub kontakt przez Teams)

Życzymy powodzenia na teście!