• 16 KW. 21
    Microsoft Azure Dev Tools for Teaching

Uniwersytet Szczeciński  przystąpił do programu Microsoft Azure Dev Tools for Teaching (wcześniejsza nazwa  MSDN AA,  Microsoft  Imagine),  w  ramach którego  studenci oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni  otrzymują bezpłatny dostęp do oprogramowania  firmy Microsoft, platformy  Azure   oraz  innych  zasobów.

Program Microsoft Azure Dev Tools for Teaching (ADT4T) oferuje do step do korzyści  mających na celu wspieranie działań z zakresu edukacji  i  nauczania, niekomercyjnych badań naukowych,  projektowania, opracowywania, testowania i demonstrowania aplikacji umożliwiających realizację powyższych celów.

Więcej informacji, lista oprogramowania i instrukcje dostępne tu: Azure Dev Tools for Teaching