• 06 PAŹ 21
    Testy poziomujące z języka obcego 2021r.

DOTYCZY TYLKO
    STUDENTÓW PIERWSZEGO ROKU

I stopnia i jednolitych studiów magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych

Szanowni Studenci aby przystąpić do testu poziomującego z języka obcego, należy zalogować się za pomocą swojego studenckiego emaila na nowej platformie e-learningowej (Zaloguj się za pomocą Office 365 US). Link do kursu znajdą Państwo poniżej.

Znajdą Państwo, poniżej informacji, testy z języków: angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i francuski.

Testy dostępne są od 18 października 2021r. od godziny 8:00

Informacje:

Link do kursu poziomującego:

Jak wykonać test: Zapoznaj się z informacjami i wybierz odpowiedni test, z języka który chcesz studiować.

Jaki język wybrać na Teście: Zasadniczo Test należy zrobić z 1 języka obcego (najlepiej ten, którego chcesz się uczyć w ramach lektoratu)

Format Testu: Test składa się z 90 pytań, podane są 3 odpowiedzi A,B,C; tylko jedna odpowiedź jest poprawna, jeżeli przerwiesz test lub nie uzyskasz oczekiwanego wyniku przy pierwszym podejściu, możesz podejść jeszcze raz. Możliwe są 2 podejścia do testu. Pod uwagę brany jest najwyższy wynik.

Czas wykonania Testu: Masz 45 min. na zaznaczenie odpowiedzi, w ramach jednego podejścia. Można wracać do odpowiedzi by je edytować przed zatwierdzeniem ostatecznie testu.

Kryteria Punktacji / Wyniki:

(0-33%) – poziom A1,
    (34%-66%) – poziom A2,
    (67%-100%) – poziom B1

W razie problemów merytorycznych zapraszamy do kontaktu z ACKJ:

Anna Maksymiuk
    Roksana Burdziak
    ackj@univ.szczecin.pl
    tel. 91 444 38 14/ 38 10 (w godz. 9:00-14:00 pon. – pt.)

W razie problemów z logowaniem lub funkcjonowaniem platformy zapraszamy do kontaktu z UCI:

Konrad Mielko
    konrad.mielko@usz.edu.pl
    Tel. 91 444 10 57 (w godz. 8:00-14:00 pon. – pt.)
    (ze względu na wykonywane obowiązki, w razie braku kontaktu telefonicznego, proszę o email lub kontakt przez Teams)

Życzymy powodzenia na teście!